Auto-News.CZ již neexistuje!

Brno – 1. května neměla redakce serveru Auto-News.CZ svátek práce, ba právě naopak. Vše se připravovalo ke spuštění přerodu dlouholetého serveru o autech na spuštění nové verze, ze strategických důvodů pojmenované jako AutoRoad.CZ.

Přidejte svůj názor

"Tato změna by měla být pro všechny čtenáře jen a jen pozitivem," říká Ing. Daniel Šupa, šéf koordinačního centra serveru. "Kromě nového designu, který je modernější a přehlednější, je zároveň i informativnější, jedním pohledem zjistíte mnohem více informací než dosud," dodává.

Nové logo, nový design a nový název, to vše je především novým obalem pro stávající a kvalitní zpravodajství, na které jste byli vždy zvyklí. O další zlepšování kvality našeho webu se budeme přirozeně snažit i nadále a právě nové možnosti nového systému nám v tom budou pomáhat. Čekejte zajímavé články i zajímavé testy. S novým vzhledem padla i jedna ze starých a velkých slabin, totiž fotky v nízkém rozlišení. Nyní si můžete na svých velkých displejích užívat kvalitní obrázky.

AutoRoad.cz, to není jen nový kabát, je to i nový a mnohem výkonnější systém, který je připraven pro řadu nových funkcí, které jsou v tuto dobu ve vývoji. Programátoři nelení a stále pracují na dalších vylepšeních, půjde především o nové, vylepšené diskuze a diskuzní fórum, která uvidíte již zanedlouho.

"Nový AutoRoad.CZ má zajímavé ambice, chce se utkat se svými největšími soupeři o přízeň čtenářů, které bude lákat na své stránky usilovnou prací, atraktivním vzhledem a novými nápady," doplňuje Šupa.

"Věřím, že v novém kabátku oblíbeného serveru se čtenáři  rychle zorientují a budou jej mít mnohem raději, než ten starý," říká koordinátor.

Nový server hledejte na adrese: www.autoroad.cz

Témata: autoroad.cz
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Z webů mizí 70 procent nahlášených projevů nenávisti, Jourová je spokojena

19.01.2018 15:27 Brusel - Velké internetové firmy jako Facebook, YouTube či Twitter nyní odstraňují 70 procent…

Miliony lidí si stáhly do mobilu nakažené herní aplikace

14.01.2018 14:17 Praha - Ve zhruba 60 herních aplikacích umístěných v obchodě Google Play se objevil škodlivý kód,…

Revoluce na facebooku: Zuckerberg ohlásil "významné" změny

12.01.2018 15:50 Aktualizováno San Francisco - Uživatelé facebooku by brzy měli na svém účtu vidět více příspěvků svých přátel a…

Černá díra vlastně není černá? Jakmile vás pohltí, stane se něco…

11.01.2018 15:25 Aktualizováno Černé díry jsou jedny z nejznámějších kosmických objektů, přesto o nich zatím má lidstvo jen zlomek…

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Tech+

reklama
reklama