Auto-News.CZ již neexistuje!

Brno – 1. května neměla redakce serveru Auto-News.CZ svátek práce, ba právě naopak. Vše se připravovalo ke spuštění přerodu dlouholetého serveru o autech na spuštění nové verze, ze strategických důvodů pojmenované jako AutoRoad.CZ.

Přidejte svůj názor

"Tato změna by měla být pro všechny čtenáře jen a jen pozitivem," říká Ing. Daniel Šupa, šéf koordinačního centra serveru. "Kromě nového designu, který je modernější a přehlednější, je zároveň i informativnější, jedním pohledem zjistíte mnohem více informací než dosud," dodává.

Nové logo, nový design a nový název, to vše je především novým obalem pro stávající a kvalitní zpravodajství, na které jste byli vždy zvyklí. O další zlepšování kvality našeho webu se budeme přirozeně snažit i nadále a právě nové možnosti nového systému nám v tom budou pomáhat. Čekejte zajímavé články i zajímavé testy. S novým vzhledem padla i jedna ze starých a velkých slabin, totiž fotky v nízkém rozlišení. Nyní si můžete na svých velkých displejích užívat kvalitní obrázky.

AutoRoad.cz, to není jen nový kabát, je to i nový a mnohem výkonnější systém, který je připraven pro řadu nových funkcí, které jsou v tuto dobu ve vývoji. Programátoři nelení a stále pracují na dalších vylepšeních, půjde především o nové, vylepšené diskuze a diskuzní fórum, která uvidíte již zanedlouho.

"Nový AutoRoad.CZ má zajímavé ambice, chce se utkat se svými největšími soupeři o přízeň čtenářů, které bude lákat na své stránky usilovnou prací, atraktivním vzhledem a novými nápady," doplňuje Šupa.

"Věřím, že v novém kabátku oblíbeného serveru se čtenáři  rychle zorientují a budou jej mít mnohem raději, než ten starý," říká koordinátor.

Nový server hledejte na adrese: www.autoroad.cz

Témata: autoroad.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Auto-News.CZ již neexistuje!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Antonov 225: Největší letadlo světa mělo převážet raketoplány, je jediné…

27.04.2017 22:03 Aktualizováno MAGAZÍN - Je teplý květen roku 2016 a na letišti v Praze se tísní desítky lidí. Neprobíhá ale žádná…

Vyznáte se v biblických číslech? Bůh skrz ně prozradil svůj plán

27.04.2017 22:03 Aktualizováno MAGAZÍN - Biblická čísla. Nejrůznější číslice, které se v Bibli nachází a často opakují údajně…

Kdy zemřeme? Rozhodnuto je už v den našeho narození

27.04.2017 22:02 Aktualizováno MAGAZÍN - Zdraví a zejména úmrtí člověka je závislé na mnoha faktorech. Pokud pomineme tragické…

Veřejné toalety: Které kabinky jsou nejčistší a kterým se vyhnout?

27.04.2017 10:54 Aktualizováno MAGAZÍN - Nikdo z nás to nedělá rád, ale když je potřeba, nedá se svítit. Veřejné toalety jsou…

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější z Tech+

reklama
reklama