TomTom online Route Planner je dostupný již i v češtině

Praha - TomTom, přední světový poskytovatel navigačních řešení, oznámil, že online plánovač tras TomTom Route Planner (http://routes.tomtom.com) je již dostupný bez registrace ve většině evropských států,* včetně České republiky. Od poloviny května bude služba navíc plně lokalizována do českého jazyka.

Přidejte svůj názor

TomTom Route Planner

Webová služba Route Planner poskytuje bezplatný přístup k velmi přesným a podrobným dopravním informacím v Evropě**. Route Planner obsahuje technologii TomTom IQ Routes, která dokáže vypočítat nejrychlejší trasu cesty a stanovit její přesné trvání a dobu příjezdu v závislosti na denní době a dni v týdnu. IQ Routes je založena na souhrnných znalostech cestovních časů 30 milionů uživatelů TomTom.

“Route Planner roste mnohem rychleji, než jsme očekávali. Uživatelé navštěvující TomTom Route Planner ho pozitivně hodnotí, získal dokonce ocenění ‘Nejlepší webový plánovač tras’***”, říká Corinne Vigreuxová, generální ředitelka společnosti TomTom. “Route Planner ukazuje stávajícím i potenciálním uživatelům našich navigačních produktů, že vždy, když jde o rychlé a přesné navigování, mohou se spolehnout na TomTom.“

V příštích několika měsících se Route Planner stane dostupný v dalších státech světa a zároveň budou ke stávajícím šesti přidány nové jazyky včetně češtiny. TomTom postupně začleňuje návrhy uživatelů na zlepšení služby a bude tak činit i nadále. Chcete-li si naplánovat trasu s pomocí online Route Planneru, navštivte http://routes.tomtom.com, kde rovněž naleznete více informací.

* Route Planner je zatím dostupný v těchto státech: Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lucembursko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Nizozemí, Turecko a Velká Británie.

** Informace HD Traffic jsou dostupné ve Francii, Německu, Švýcarsku, Nizozemí a Velké Británii. V dalších evropských státech (Rakousko, Belgie, Itálie, Španělsko a Švédsko) jsou dopravní informace TomTom PLUS začleněny do map.

*** TomTom online Route Planner nedávno zvítězil v německém srovnávacím testu plánovačů tras. Výsledky testu si můžete prohlédnout na adrese:
http://routenplanerblog.blogspot.com/2009/03/der-grote-routenplanertest-das-fazit-es.html

Témata: Navigace
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak se zachránit v padajícím výtahu? Vyskočit před dopadem nepomáhá, máte…

24.03.2018 09:24 Každého z nás už ve výtahu nejednou napadlo, jak by se zachoval, kdyby se kabina utrhla a začala…

Astronaut USA se zapojí do vzdělávacího programu s českým Krtkem

23.03.2018 14:17 Praha - Americký astronaut Andrew Feustel (52) se zřejmě na palubě Mezinárodní kosmické stanice …

Jezdíte podle GPS navigace? Experty z jednoho prostého důvodu jímá hrůza

23.03.2018 09:42 Tištěným mapám odzvonilo. Navigaci dnes najdeme téměř v každém autě a chytrém telefonu. Aby taky ne…

Souboj titánů: Kdo by vyhrál tankovou válku mezi Ruskem a Čínou?

21.03.2018 22:16 Aktualizováno Před padesáti lety se vztahy mezi tehdejším Sovětským svazem a Čínou vyhrotily, což v roce 1969…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Tech+

reklama
reklama