TomTom online Route Planner je dostupný již i v češtině

Praha - TomTom, přední světový poskytovatel navigačních řešení, oznámil, že online plánovač tras TomTom Route Planner (http://routes.tomtom.com) je již dostupný bez registrace ve většině evropských států,* včetně České republiky. Od poloviny května bude služba navíc plně lokalizována do českého jazyka.

Přidejte svůj názor

TomTom Route Planner

Webová služba Route Planner poskytuje bezplatný přístup k velmi přesným a podrobným dopravním informacím v Evropě**. Route Planner obsahuje technologii TomTom IQ Routes, která dokáže vypočítat nejrychlejší trasu cesty a stanovit její přesné trvání a dobu příjezdu v závislosti na denní době a dni v týdnu. IQ Routes je založena na souhrnných znalostech cestovních časů 30 milionů uživatelů TomTom.

“Route Planner roste mnohem rychleji, než jsme očekávali. Uživatelé navštěvující TomTom Route Planner ho pozitivně hodnotí, získal dokonce ocenění ‘Nejlepší webový plánovač tras’***”, říká Corinne Vigreuxová, generální ředitelka společnosti TomTom. “Route Planner ukazuje stávajícím i potenciálním uživatelům našich navigačních produktů, že vždy, když jde o rychlé a přesné navigování, mohou se spolehnout na TomTom.“

V příštích několika měsících se Route Planner stane dostupný v dalších státech světa a zároveň budou ke stávajícím šesti přidány nové jazyky včetně češtiny. TomTom postupně začleňuje návrhy uživatelů na zlepšení služby a bude tak činit i nadále. Chcete-li si naplánovat trasu s pomocí online Route Planneru, navštivte http://routes.tomtom.com, kde rovněž naleznete více informací.

* Route Planner je zatím dostupný v těchto státech: Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lucembursko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Nizozemí, Turecko a Velká Británie.

** Informace HD Traffic jsou dostupné ve Francii, Německu, Švýcarsku, Nizozemí a Velké Británii. V dalších evropských státech (Rakousko, Belgie, Itálie, Španělsko a Švédsko) jsou dopravní informace TomTom PLUS začleněny do map.

*** TomTom online Route Planner nedávno zvítězil v německém srovnávacím testu plánovačů tras. Výsledky testu si můžete prohlédnout na adrese:
http://routenplanerblog.blogspot.com/2009/03/der-grote-routenplanertest-das-fazit-es.html

Témata: Navigace
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Armáda budoucnosti? Bojový exoskelet zastaví smrtící střely

20.05.2017 07:19 Americká armáda se již několik let snaží vyvinout ochranný bojový oblek, který by zvýšil šanci…

Automatické tanky nebo hypersonické ponorky? Zbraně, které mohou brzy…

19.05.2017 20:38 Aktualizováno Po bojišti se řítí automatické tanky bez posádky, nad hlavou jim křižují oblohu laserové stíhací…

Revoluce v kolonizaci vesmíru: Na Mars nás odveze kosmická archa

19.05.2017 11:12 Aktualizováno Americká vesmírná společnost SpaceX majitele Elona Muska se netají ambiciozním plánem dostat…

Bitvy ve vesmíru? Rusko a Čína vyvíjejí zbraně jak z Hvězdných válek

16.05.2017 12:11 Aktualizováno USA dominují vesmírnému prostoru a díky tomu jsou doposud nejmocnější zemí světa. Rusko a Čína si…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Tech+

reklama
reklama