TomTom online Route Planner je dostupný již i v češtině

Praha - TomTom, přední světový poskytovatel navigačních řešení, oznámil, že online plánovač tras TomTom Route Planner (http://routes.tomtom.com) je již dostupný bez registrace ve většině evropských států,* včetně České republiky. Od poloviny května bude služba navíc plně lokalizována do českého jazyka.

Přidejte svůj názor

TomTom Route Planner

Webová služba Route Planner poskytuje bezplatný přístup k velmi přesným a podrobným dopravním informacím v Evropě**. Route Planner obsahuje technologii TomTom IQ Routes, která dokáže vypočítat nejrychlejší trasu cesty a stanovit její přesné trvání a dobu příjezdu v závislosti na denní době a dni v týdnu. IQ Routes je založena na souhrnných znalostech cestovních časů 30 milionů uživatelů TomTom.

“Route Planner roste mnohem rychleji, než jsme očekávali. Uživatelé navštěvující TomTom Route Planner ho pozitivně hodnotí, získal dokonce ocenění ‘Nejlepší webový plánovač tras’***”, říká Corinne Vigreuxová, generální ředitelka společnosti TomTom. “Route Planner ukazuje stávajícím i potenciálním uživatelům našich navigačních produktů, že vždy, když jde o rychlé a přesné navigování, mohou se spolehnout na TomTom.“

V příštích několika měsících se Route Planner stane dostupný v dalších státech světa a zároveň budou ke stávajícím šesti přidány nové jazyky včetně češtiny. TomTom postupně začleňuje návrhy uživatelů na zlepšení služby a bude tak činit i nadále. Chcete-li si naplánovat trasu s pomocí online Route Planneru, navštivte http://routes.tomtom.com, kde rovněž naleznete více informací.

* Route Planner je zatím dostupný v těchto státech: Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lucembursko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Nizozemí, Turecko a Velká Británie.

** Informace HD Traffic jsou dostupné ve Francii, Německu, Švýcarsku, Nizozemí a Velké Británii. V dalších evropských státech (Rakousko, Belgie, Itálie, Španělsko a Švédsko) jsou dopravní informace TomTom PLUS začleněny do map.

*** TomTom online Route Planner nedávno zvítězil v německém srovnávacím testu plánovačů tras. Výsledky testu si můžete prohlédnout na adrese:
http://routenplanerblog.blogspot.com/2009/03/der-grote-routenplanertest-das-fazit-es.html

Témata: Navigace
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Austrálie založí vlastní agenturu pro vesmírný program

25.09.2017 09:50 Sydney - Austrálie je jedním z posledních rozvinutých států, které specializovanou agenturu pro…

Bojíte se špinavých toalet? Na těchto věcech, které používáme denně, je…

24.09.2017 13:30 Obáváte se špinavých toalet kvůli množství bakterií, které na nich mohou ulpět? Poté byste měli…

Ford používá při projektování karoserií holografické brýle

22.09.2017 09:01 Detroit - Holografické 3D brýle od Microsoftu umožňují designérům americké automobilky Ford Motor…

Lodě budoucnosti: Neznečišťují ovzduší a ovládat je budeme na dálku

20.09.2017 15:57 Lodní přeprava je nepostradelná pro globální obchod, přesto je její řízení nákladné a její provoz…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Tech+

reklama
reklama