Lidé s vyšším IQ žijí v noci a mají více sexu

Londýn - Vědci z několika britských univerzit zveřejnili výsledky rozsáhlého průzkumu, který porovnával životní styl lidí s různou inteligencí.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Žena, ilustrační fotografie

1 - Lidé s vyšším IQ jsou noční ptáci

Jednoduchým porovnáváním bylo prokázáno, že více inteligentní lidé (a to již od dětství) ráno přirozeně déle spí a večer usínají později.

2 - Inteligentní lidé požívají více drogy

Když máte vyšší IQ, máte větší tendenci experimentovat s různými látkami včetně dorg. Proč? Protože pokud máte něco v hlavě, máte přirozené nutkání chovat se jinak, než je zvykem.

3 - Inteligentní lidé mají více sexu

Tady to je spíš o tom, že inteligentní lidé si dokáží vytvořit více příležitosti pro sex nebo si na něj vydělat více peněz. Výzkum také prokázal, že lidé s vyšším IQ nakupují mnohem více sexuálních pomůcek než ti hloupí.

Tohle všechno samozřejmě neznamená, že pokud budete vstávat po obědě a chodit spát nad ránem, že pokud budete brát hodně drog a mít sex dvanáctkrát denně, tak budete více inteligentní. Tím byste dokázali právě to, že jste úplně blbí, protože takto si tento výzkum může vyložit jen idiot.

Tak to vážně není. Výzkum jen poukazuje na to, že více inteligentní lidé méně podléhají předsudkům a společenským konvencím, mají větší tendenci k neřestem a také na to, že si dokáží vytvořit prostor a čas, aby ty neřesti provozovali.

Témata: iq testy | Lidé
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak poznáte, že jste chytřejší než ostatní? Všimněte si těchto základních…

21.05.2018 10:53 Většina lidí si připadá chytrá a někteří více, než ostatní. Jak to ale skutečně poznáte? Jednou z…

Můžete během těhotenství otěhotnět znovu? Lékaři si mysleli, že to je…

21.05.2018 10:53 Aktualizováno Každý ví, že během těhotenství není možné otěhotnět znovu a mít v sobě tak dva zárodky života…

Vlak se stovkami mrtvých a vypíchnuté oči? Sudety byly v roce 1945 kruté…

21.05.2018 09:29 Aktualizováno Jaro 1945 bývá spojováno především s osvobozením. Často se vzpomíná i na násilí, ke kterému…

Mutace nesmrtelnosti? Na světě existuje malé množství lidí, kteří se…

20.05.2018 22:01 Aktualizováno Mnohé tato zpráva vědců překvapila, ale je tomu tak. Měně než 1% populace může skutečně být odolné…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Tech+

reklama
reklama