Auto-News.CZ již neexistuje!

Brno – 1. května neměla redakce serveru Auto-News.CZ svátek práce, ba právě naopak. Vše se připravovalo ke spuštění přerodu dlouholetého serveru o autech na spuštění nové verze, ze strategických důvodů pojmenované jako AutoRoad.CZ.

Přidejte svůj názor

"Tato změna by měla být pro všechny čtenáře jen a jen pozitivem," říká Ing. Daniel Šupa, šéf koordinačního centra serveru. "Kromě nového designu, který je modernější a přehlednější, je zároveň i informativnější, jedním pohledem zjistíte mnohem více informací než dosud," dodává.

Nové logo, nový design a nový název, to vše je především novým obalem pro stávající a kvalitní zpravodajství, na které jste byli vždy zvyklí. O další zlepšování kvality našeho webu se budeme přirozeně snažit i nadále a právě nové možnosti nového systému nám v tom budou pomáhat. Čekejte zajímavé články i zajímavé testy. S novým vzhledem padla i jedna ze starých a velkých slabin, totiž fotky v nízkém rozlišení. Nyní si můžete na svých velkých displejích užívat kvalitní obrázky.

AutoRoad.cz, to není jen nový kabát, je to i nový a mnohem výkonnější systém, který je připraven pro řadu nových funkcí, které jsou v tuto dobu ve vývoji. Programátoři nelení a stále pracují na dalších vylepšeních, půjde především o nové, vylepšené diskuze a diskuzní fórum, která uvidíte již zanedlouho.

"Nový AutoRoad.CZ má zajímavé ambice, chce se utkat se svými největšími soupeři o přízeň čtenářů, které bude lákat na své stránky usilovnou prací, atraktivním vzhledem a novými nápady," doplňuje Šupa.

"Věřím, že v novém kabátku oblíbeného serveru se čtenáři  rychle zorientují a budou jej mít mnohem raději, než ten starý," říká koordinátor.

Nový server hledejte na adrese: www.autoroad.cz

Témata: autoroad.cz
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Facebook zdarma končí. Uživatelé budou za členství platit

22.06.2018 22:05 Aktualizováno New York - Gigant na poli sociálních sítích vždy stavěl svou politiku na tom, že je zdarma a pro…

Konec internetu? Vláda ho kvůli studentům v celé zemi vypne

22.06.2018 13:15 Alžír - Podvádění ve škole není ničím novým. Při maturitách jde ale už o závažnou věc, kterou je…

Čechy pohltily sociální sítě, ukazuje průzkum. Premiantem je Instagram

19.06.2018 16:44 Aktualizováno Praha - Podíl českých uživatelů internetu, kteří používají denně sociální sítě, se letos meziročně…

Proč má Facebook problémy aneb co hrozí jeho uživatelům?

11.06.2018 17:49 Jedna z největších sociálních sítí na světě zažívá těžké období. Její hlavní zakladatel a výkonný…

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Tech+

reklama
reklama