Mimozemšťané existují? Nachází se u Saturnu, zní z NASA

Podle inženýra Normana Bergruna, který dříve pracoval pro NASA v Ames Research Center jsou v naší sluneční soustavě a stojí za prstenci okolo planet, jako je například Saturn. Co tam dělají? Máme se bát?

Přidejte svůj názor 9 komentářů

UFO

Inženýr Norman Bergrun nedávno prohlásil, že se v prstenci Saturnu schovávají mimozemšťani se svými vesmírnými loděmi. Bergrun o tomto mluvil s konspiračním kanálem na YouTube SecureTeam10 a řekl jim, že se tam UFA schovávají už delší dobu.

„Počet mimozemských vesmírných lodí v našem systému a kolem prstencových planet roste,“ sdělil Bergrun pro SecureTeam10. Podle něho lze najít podobné lodě okolo dalších prstencových planet, jako je Jupiter a Uran.

Není to poprvé, kdy něco takového Bergrun tvrdil. V roce 1986 napsal celou knihu s názvem „Ringmakers of Saturn“. V knize Bergrun píše, že Saturn obklopují obrovské lodě, některé z nich vytvořily prstence kolem planety.

Bergrun o mimozemšťanech okolo Saturnu mluvil i v roce 2016. Těmto mimozemšťanům Bergrun přezdívá „ring makers“, neboli tvůrci prstenců. Proč však mimozemská rasa cítí potřebu vytvářet prstence kolem našich planet, však neví.

Norman Bergrun přitom není žádný konspirační teoretik. Jedná se o vědce, který je mezi ostatními výzkumníky poměrně silně respektovaný. Je proto podivné, že zrovna on tvrdí, že se mimozemšťané zdržují v okolí Saturnu.

Podle něho se navíc počet lidí navýšil natolik, že dosahuje kritických hodnot, a proto se mimozemšťané začali shromažďovat u Neptunu a Jupiteru. „Tyto věci obydlely Saturn, kde jsem je poprvé objevil,“ cituje Bergruna server Express.

Bergrunovo prohlášení se velice hodí nadšencům a lovcům UFO, jako je například Scott Waring. Ten Bergrunovi nejen věří, ale myslí si, že vědec prozradil největší tajemství, které NASA kdy měla. My ostatní si asi budeme muset počkat, až se tito mimozemšťané objeví.

Vstupte do diskuze (9)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sovětská armáda, jak ji neznáte: Unikátní vozidla, kterým se nejde nesmát

18.07.2018 22:51 Aktualizováno Ruská armáda patří v současné době k jedné z nejlepších na světě. Nejinak tomu i v dobách…

Jak by dopadla tanková bitva nacistů s Američany?

18.07.2018 12:16 Aktualizováno Washington, D. C. - Jistě se mnozí z vás ptají, jak by vypadal svět, kdyby se Adolfu Hitlerovi…

Proč lidé za posledních 45 let nepřistáli na Měsíci? Astronauti konečně…

16.07.2018 22:14 Aktualizováno Přistání 12 lidí na Měsíci je nejen největší úspěch amerického Národního úřadu pro letectví a…

Bitva, o které se dnes už nemluví. Jak naše armáda dokázala porazit…

16.07.2018 22:14 Aktualizováno Historie je plná válek, konfliktů a střetů. Stejně tak je ale bohatá na překvapivá vítězství, a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Tech+

reklama
reklama