Lidé s vyšším IQ žijí v noci a mají více sexu

Londýn - Vědci z několika britských univerzit zveřejnili výsledky rozsáhlého průzkumu, který porovnával životní styl lidí s různou inteligencí.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Žena, ilustrační fotografie

1 - Lidé s vyšším IQ jsou noční ptáci

Jednoduchým porovnáváním bylo prokázáno, že více inteligentní lidé (a to již od dětství) ráno přirozeně déle spí a večer usínají později.

2 - Inteligentní lidé požívají více drogy

Když máte vyšší IQ, máte větší tendenci experimentovat s různými látkami včetně dorg. Proč? Protože pokud máte něco v hlavě, máte přirozené nutkání chovat se jinak, než je zvykem.

3 - Inteligentní lidé mají více sexu

Tady to je spíš o tom, že inteligentní lidé si dokáží vytvořit více příležitosti pro sex nebo si na něj vydělat více peněz. Výzkum také prokázal, že lidé s vyšším IQ nakupují mnohem více sexuálních pomůcek než ti hloupí.

Tohle všechno samozřejmě neznamená, že pokud budete vstávat po obědě a chodit spát nad ránem, že pokud budete brát hodně drog a mít sex dvanáctkrát denně, tak budete více inteligentní. Tím byste dokázali právě to, že jste úplně blbí, protože takto si tento výzkum může vyložit jen idiot.

Tak to vážně není. Výzkum jen poukazuje na to, že více inteligentní lidé méně podléhají předsudkům a společenským konvencím, mají větší tendenci k neřestem a také na to, že si dokáží vytvořit prostor a čas, aby ty neřesti provozovali.

Témata: iq testy | Lidé
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Spíte více než osm hodin denně? Vašemu tělu hrozí katastrofa

17.08.2018 19:33 Aktualizováno Dlouhou dobu se vědci domnívali, že spánek kratší než 6 hodin a delší než 10 hodin lidskému tělu…

Revoluce v potravinářství? Vědci chtějí stříkat čárové kódy na maso

15.08.2018 07:58 Londýn - Čárové kódy by v budoucnu musely být pouze na obalech potravin. Vědci hledají způsob, jak…

Nemocniční dezinfekce jsou k ničemu? Vědci varují před problémy, které…

14.08.2018 15:38 Ten zápach dezinfekce, který se šíří po každé nemocnici, všichni dobře znáte. Možná už ale nevíte,…

"A přece se točí." Jak opravdu to bylo se slavnou větou Galileo Galilea?

14.08.2018 15:33 Aktualizováno Církevní dějiny jsou doprovázeny nejrůznějšími konflikty – ať už šlo o vymezování kompetencí se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Tech+

reklama
reklama