Zvládli by muži porod? Nový simulátor konečně poskytl dlouho hledanou odpověď

Říká se, že pokud by místo žen měli rodit muži, lidstvo by již dávno vyhynulo. Muži ale zároveň často tvrdí, že ženy prostě jen přehání a že i oni vydrží stejnou, ne-li větší bolest. Dva zástupci silnějšího pohlaví se proto rozhodli, že projdou testem a pomocí simulátoru bolesti dokáží, že „ženy vše přehání“. A jak to dopadlo?

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Zvládli by muži porod?

Pro většinu žen na světě pravděpodobně neexistuje nic bolestivějšího než porod. Hodiny a hodiny na porodním sále jsou pro ně náročné fyzicky i psychicky. Muži, na druhé straně, mohou pouze mluvit o tom, jakou bolestí jejich partnerky musí projít, a mohou jim poskytnout pouze uklidňující slova útěchy.

Až dosud se věřilo, že muži nikdy nebudou moci zažít skutečnou agonii porodu. Objevila se však nová technologie, která umožňuje mužům podstoupit simulovanou verzi bolesti při porodu, a to díky elektrodám umístěným na břiše po dobu jedné hodiny.

Dva muži, kteří nevěřili, že bolest při porodu je pro ženy opravdu tak velká, se proto rozhodli, že test podstoupí. A jejich videem se teď baví celý svět. Jak shrnuje server The Independent, už v raném stádiu testu prosili o milost.

Labor Pain Simulation from Kensington on Vimeo.

„To je jen začátek? Připadá mi, jako by někdo vzal pilu a vyřízl mi břicho,“ tvrdil jeden z testovaných mužů. Když se bolest zvyšovala, jeden z nich také mluvil o tom, že bude zvracet – což se nakonec nestalo.

Oba muži nakonec upřimně svou zkušenost zhodnotili. „Nebylo to dobré, vlastně je to na houby, bylo to hrozné,“ přiznali. Ale jejich ženy to viděly jinak a celým pokusem se velmi dobře bavily.

Jeden z testovaných pak ještě poslal vzkaz své matce. „Mami, jestli je něco z toho, co jsem právě zažil, podobné tomu, co jsem ti udělal před všemi těmi lety, omlouvám se. Jsi jako superhrdina,“ uznal.

Vstupte do diskuze (5)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Prachová bouře už běsní na celém Marsu, závoj "tau" přesáhl 10. stupeň

21.06.2018 16:10 Mys Canaveral - Prachová bouře na Marsu už zasáhla celou rudou planetu. Nevlídné podmínky před více…

Sebrali vám lékaři krční mandle? Vědci pro vás mají velmi špatné zprávy

21.06.2018 10:43 Melbourne - Vědecké výzkumy v Dánsku zjistily, že odstranění krčních či nosních mandlí nenese žádné…

Rotace Země se zpomaluje. Až se zastaví úplně, vypukne apokalypsa

21.06.2018 06:45 New York - Všechny planety ve vesmíru mají jedno společné. Bez ohledu na svou velikost, povrch a…

Nad Českem prosvištěl další bolid, úlomky mohly zůstat na Karlovarsku

20.06.2018 12:49 Karlovy Vary - Jasný bolid mohli Češi letos pozorovat už potřetí. Na obloze se naposledy objevil v…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Tech+

reklama
reklama